niedziela, 1 kwietnia 2012

wygrała Blondyna

Już wiem, kto wylosował nagrodę w konkursie wielkanocnym. Pisałam już jak to się odbywa ale napiszę jeszcze raz - wchodzę na czat i proszę kogoś, by podał liczbę. Dziś był to zły33. 
Wygrał CzarT. W profilu znajdziesz mój adres, napisz szybciutko żebym mogła Ci wysłać nagrodę.
Natomiast z drugą nagrodą jest tak - poprosiłam  o wybranie siostrę, która przecież jest sponsorem nagród. Siostra wytypowała Elę. Ela - Ciebie również proszę o adres. 
Wszyscy mieliśmy uciechę czytając Wasze dowcipy, bardzo, bardzo dziękuję, uratowaliście życie Blondynie! Na razie. Nigdy nie wiadomo, co będzie w kolejnych rozdziałach. 

12 komentarzy:

 1. Gratulacje dla zwycięzców :)
  A Blondi to się przefarbuje albo zetnie na zapałkę :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwycięzców !
  Blondi niech żyje jak najdłużej :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A coś bliżej z tym ocalaniem? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo ja lubię tragedie i już miałam we łbie zakończenie tej żenującej powieści - Blondyna wpadła pod pociąg jak biegła do pracy, tam są niedaleko tory to w sam raz, wiarygodne jak wszystko w tej powieści, a Waldemar wziął kota pod pachę i zaginęli w lasach pod Tyliczem. I nie wiadomo, czy się powiesił czy coś.

   Usuń
  2. Jezusicku! Zaraz znajdę jeszcze jakiś dowcip - może trzeba więcej zasypać, by Ci podobne okropieństwa do głowy nie przychodziły!!! :)

   Usuń
  3. Albo nie, może wystarczy przypomnieć adres do Twej ukochanej Redakcji? :)

   Usuń
  4. Takie buty! A ja Ci sielanke proponowalem! Ale tak jak chcialas, to za prozaiczne. Niechby odeszli razem trzymajac sie za rece i spiewajac o swej milosci piesn ostatnia (a la Aida). Pol Polski i jeden facet w Wiedniu utoneliby w lzach...

   Usuń
  5. babo ze wsi byle więcej takich dowcipów jak ten o żyrandolu - dla mnie Ty byłaś zwycięzcą tego konkursu ... niestety widać nie liczyła się jakość tylko ilość :P

   Usuń
  6. Przecież Klarka napisała jak wyłoni zwycięzce...Droga losowa.Dla mnie tez ten o żyrandolu był najlepszy,dawno się tak nie uśmiałam...

   Usuń
  7. piłam do tej drogą wyboru nie losowania ;)

   Usuń
 4. A ja pragnę, by żyli długo i szczęśliwie;-) Taka oryginalna jestem! A co!;-)

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz