środa, 9 listopada 2011

Airwaves czyli automotywacja na zakręcie


Przedstawiam Wam kolejny film z cyklu „Mentolniecie”. Tym razem dziewczynie przytrafiło się to, co zdarza się czasem każdemu z nas. Kiedy samochód jest nam potrzebny najbardziej bo trzeba gdzieś pilnie jechać to niestety, złośliwiec się zepsuje. Jest zimno, dziewczyna jednak jest ubrana lekko, rozumiem ją doskonale, musi mieć dziś zrobiony ten samochód! A tu pan mechanik porusza się jak mucha w towocie, drugi zachowuje się, jakby się jeszcze nie obudził, trzeci też nie przejawia entuzjazmu, wszystko leci im z rąk.  Zniecierpliwienie dziewczyny narasta, ja też bym się wkurzyła widząc wypisane na twarzach mechaników pytanie „aleosochodzi?”
Wreszcie otwiera torebkę, znajduje gumę do żucia i częstuje nią mechaników. To nie próba korupcji ani nie dodatkowa gratyfikacja a jednak panowie zaczynają się szybciej ruszać , mam wrażenie, że słyszę poganianie  szefa „ruchy, ruchy”. Wszystko nabiera kolorów, staje się dynamiczne, samochód zostaje w błyskawicznym tempie naprawiony a mentolnięci mechanicy żegnają klientkę z uśmiechem na twarzy. 

artykuł sponsorowany

7 komentarzy:

 1. niezłego kopa daje ta guma, nic tylko nosić ją przy sobie i używać w takich skrajnych przypadkach

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mowiac to ja nie lubie reklam airwaves. Moje ulubione to specsavers. Objrzyjcie sobie: http://www.youtube.com/watch?v=VELQ39QAYP4
  W telewizji to leci w ciut krotszej wersji. A ten pan z siwymi wlosami to Gordon Ramsay, szef kuchni znany z cholerycznego usposobienia.
  Barbara

  OdpowiedzUsuń
 3. Zachęciła mnie ta reklama do noszenia gumy w torebce na wszelki wypadek...
  Oczywiście Airwaves
  Dobra ....:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Klarko, masz jakieś namiary na lektora? ;>

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny filmik chociaż chwyt reklamowy jest znany i stosowany ciągle w różnych produkcjach reklamowych, filmik to prawie film,Power to prawie Tiger ...prawie. Ale ja wziąż czekam na te zapowiadane opisy tych kotków kwiatków i co tam jeszcze miałobyć.

  Miauuuułego wieczorku Klarko.:)
  MiauuuuuuuuKotka

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię taki hip-hop :)
  Jak oni nadążają tak wyraźnie to wszystko wyśpiewać/wyrecytować!

  OdpowiedzUsuń
 7. a mój komentarz gdzieś wcięło :(

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz