poniedziałek, 17 października 2011

konkurs "mentolnięcie"


Każdemu może się zdarzyć takie przebudzenie bo miłe złego początki a potem człowiek wstaje zmiętolony tak, jak ta parka. Dziewczyna śliczna, chłopak taki trochę kudłaty, niegroźny misiek. Muszą się zabrać za sprzątanie ale jak? Próbują odświeżyć się wodą, wiecie, jak to bywa, rano można zabić oddechem i nie mam tu na myśli mrożącej świeżości pasty do zębów czy gumy do żucia, na razie nie, oni dopiero wstali, muszą się ogarnąć. Wśród tego bałaganu znajdują gumę do żucia.  Jej smak mobilizuje ich do działania. Nie wiem jak to działa, ale ja bym tak chciała, bierzesz do buzi gumę do żucia i nie dosyć, że świat nabiera kolorów to człowiek też! I nie tylko kolorów, także energii, tej parze sprzątanie poszło błyskawicznie.
A ja zapraszam Was do konkursu. Najpierw nagrody. Nagrodą dla czytelników są trzy bony Sodexo każdy o wartości 50 zł. Aby je wygrać, należy:
- uważnie obejrzeć film
- uważnie napisałam
- panowie, przykro mi bardzo, pytanie nie będzie dotyczyło pojemności płuc tej pani.
Dobra, koniec żartów bo w grę wchodzą pieniądze.
Napisz w komentarzu pod tym postem dwa – trzy zdania na temat tego filmu i zaznacz również, że chcesz brać udział w losowaniu nagrody. Konkurs trwa do 10 listopada. Potem wylosujemy 3 zwycięzców i ogłosimy wyniki. Następnie poproszę Was o podanie adresu i na Wasz adres wyślę pocztą bony, których należy się spodziewać na Mikołaja, tak mi tu pisze Pani z agencji, myślę, że to bardzo dobry termin. Powodzenia!

28 komentarzy:

 1. Jeśli mentolnięcie ma mnie pobudzić codziennie do pracy na 8 godzin to jestem w stanie się od niego uzależnić! A jeśli wystarczy go jeszcze na codziennie sprzątanie to zakocham się w nim na amen, na wieczność! Film zdecydowanie zachęca do mentolnięcia :-)
  Wyrażam chęć wzięcia udziału w losowaniu.
  Steddl

  OdpowiedzUsuń
 2. niezła biba była, ale się skończyła
  dobrze, że Airwavesa mamy to ten bajzel posprzątamy
  wyrażam chęć udziału w losowaniu

  OdpowiedzUsuń
 3. Mentolniecie powinno zachęcić mnie do zwleczenia się z łóżka na zimną podłogę:) Nie zazdroszczę tej dziewczynie i chłopakowi takiego sprzątania. Oczywiście przed mentolnięciem, bo potem to juz sama przyjemnośc była, no nie?
  A ja też chcę wziąć udział w losowaniu, a co!
  Puenta

  OdpowiedzUsuń
 4. Pokazano prawdziwy poranek po dobrej imprezie. Byłabym nieziemsko zadowolona, gdyby była guma dająca chęć do nauki angielskiego, do tego aby zebrać się z łózka i (no cóż) czasami ogarnąć bajzel w pokoju.
  Wyrażam chęć udziału w losowaniu

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej Klaro!
  Ja wróciłem z Blog Forum Gdańsk 2011 wczoraj. Fotki oczywiście będą. Tylko proszę o cierpliwość bo mam masę pracy!
  Dziękuję za miłe i dobre towarzystwo!
  Pozdrawiam Vojtek

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak na taki bajzel, laseczka za dobrze wygląda , chłopak z reszta tez - za mało realizmu w ich twarzach, jeśli miała bym wybierać miedzy mentolnieciem sprzątającym a mentolnieciem biurowym z pracownikiem znudzonym - ten to miał minkę - to ta wersja bardziej mnie pobudza i zachęca do Mentolniecia z Airwavesa. Wyrażam chęć wzięcia udziału w losowaniu. Pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna reklama gumy do żucia :-)
  Taka nie na siłę.
  Nawet do przekonywująca.

  Nigdy nie brałam udziału w żadnym konkursie,
  więc chyba czas na to by wziąć udział :-)
  Wyrażam chęć udziału w losowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. ach te studenckie imprezy :) z mętolnięciem kawalerka błyszczy, co widać, słychać i czuć :)
  zgłaszam siędo udziału w losowaniu nagród :) wybierz mnie, wybierz mnie :)
  Podpisano Lipton_R

  OdpowiedzUsuń
 9. Gumy nie żuję, ale że mentol..nięcie działa energetycznie to wiem. Uwielbiam miętę najbardziej w postaci zielonych listków w wodzie wraz z limonką lub cytryną oraz jako smak lodów z kawałkami czekolady- też dają kopa. Gumę wypróbuję na Osobistym Małżonku jak tylko nadarzy się jakaś okazja, czyli impreza w domu ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj
  Ten szary bałagan na początku filmiku mnie przeraził, ja pedantka...ale później te barwy i moc mięty- ożywiły wszystko :)
  Ja codziennie żuję gumę przed pójściem do pracy- napawa mnie dobrym nastrojem i odświeża, jak nic z samego wczesnego ranka :)
  Filmik, jak zawsze z gumą- przyciągający :)
  Ok- biorę udział :)
  Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Niejedna guma może wybawić z opresji ale jak wdać AIRWAVES jest bezkonkurencyjna,więc za-żarcie i za-wzięcie polecamy MENTOLNIĘCIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. zgadzam się na udział w konkursie

  OdpowiedzUsuń
 13. Klarko!
  Jestem zawalony pracą! Fotki z Forum i to nie wszystkie są u mnie na blogu po prawej stronie na górze. Ja notkę dam w weekend. Dzięki za towarzystwo przy stole i na spacerze.
  Vojtek powalony pracą!

  OdpowiedzUsuń
 14. Sytuacja jak w poniedziałkowy poranek w firmie - sterta papierów, setka maili, mnóstwo zaległych spraw typu "nie-do-załatwienia" i irytujący głos u...ciążliwego klienta w słuchawce, który od samego rana czegoś od nas chce. W słoiku kawy brak. Jeden airwaves i wszystko staje się możliwe - maile same na siebie odpowiadają, spawy nagle dają się rozwiązać, a my stajemy się mistrzem ciętej riposty w stosunku do uciążliwca. Pikuś.
  Wyrażam chęć wzięcia udziału w losowaniu :) - próba nie strzelba

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeżeli gumy dają taki efekt to może warto spróbować ,czy do sprzątana pomagają jak energetyk ? dla nich jak orzeźwienie po całonocnej imprezie

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo fajny filmik - nic mi nie sprawia takiej frajdy, jak patrzenie na sprawne akcje porządkowe ;). Aż żyć/żuć się chce! Oczywiście, że chcę brać udział w losowaniu nagród - kupię sobie te gumy i jakieś małe co nieco ;).

  OdpowiedzUsuń
 17. Kac,bajzel,susza,niechęć,wymięknięcie:D guma,sex,żywotność,szczęście,uśmiech,znowu guma.

  OdpowiedzUsuń
 18. Co za bałagan i ciemność wszędzie:)On i Ona leniwie snując się po domu w porannym amoku. Działo się wczoraj oj działa, Franek jak zwykle na imprezie grał w precle ....Co za marne życie, muszę to wszystko ogarnąć !
  A co to- za kolor nadziei, drazetki jakieś...
  Rany one orzeżwiają i energii dodają!
  Już nie straszny mi brud i mop.
  Biorę udział i lecę do kioski po takie magiczne gumy:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nawet Biedroń, gdy 'mentoli',
  dobrą gumę w buzi woli,
  zawsze robi mu się 'żałko',
  gdy w ustach czuje 'kakałko'.
  :-) Rezygnuję z udziału w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 20. no i cóż napisać? Nie przekonują mnie te reklamy zupełnie! I do tego ten drażniący głos lektora. Jak to mówią w różnego typu programach rozrywkowych - jestem na nie! A ponieważ negatywnych głosów nie bedą w konkursie rozpatrywać, to raczej zgody wyrażać nie muszę :)
  jeanette
  PS oczywiście nie odczuwaj Klarko tego jak zarzutu, że ich "promujesz" :)nie każdemu musi się podobać, ale myślę, że to wiesz

  OdpowiedzUsuń
 21. Mi się nieziemsko podoba lektor. Znaczy głos lektora, w sensie, że podkład. Nadaje to uroku całej reklamie, z resztą jak i poprzedniej, którą też widziałam na Twoim blogu - tej w biurze.
  Aha, a dla imprezowicza jedna dobra rada - weź przykład z koleżanki i załóż kapcie, bo możesz się pokaleczyć o tą rozbitą szklankę :) :) :)

  I zaznaczam również, że chcę brać udział w losowaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłaszam się do udziału w konkursie .

  O,o,o,o,o ,u,u,u ,yeah,yeah coś w tym pokoju stało się choć mogło wyglądać tutaj jeszcze gorzej ale nadchodzi S,S,Super Klarka Mrożek Ona we wszystkim Ci pomoże .Obetnie włosy ,nałoży spódniczkę i pokaże Ci Gdańską uliczkę .Pogłaszcze za uchem kota i paprykę przetworzy i swemu Lubemu ocieplacz na klejnot włoży .

  pozdrawiam:
  wara44@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. oglądałam mentolnięcie z córką Emilką. Tak jak Emilka nie interesuje się tv i filmami to mentolnięcie oglądała chętnie jak zaczarowana. Czyli coś musi w tym być... Mi reklama się podoba chyba najbardziej z racji piosenki. A takie mentolnięcie to przydało by mi się do sprzątania chałupy bo tego nie lubię najbardziej. Oczywiście chcę wziąć udział w losowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 24. Jeśli chodzi o filmik to trochę mnie przytłoczyło to szybkie, wręcz "hiphopowe" tempo mówienia, a czasem chciałabym tak się szybko rozbudzić i nabrać energii jak ta para z filmiku:) Szczególnie, żeby świat nabrał barw w taki szary dzień jak dziś:)
  Oczywiście chcę wziąć udział w losowaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 25. Jeśli ta guma tak działa to jutro kupuję!;)początek ciężki -od samego patrzenia człowiek osłabiony;) Jak dobrze,że to KOBIETA znalazła ratunek!Chcę wziąć udział w konkursie;)

  OdpowiedzUsuń
 26. E tam, impreza... Niby tajfun, ale u mnie gorzej po przejściu dwójki Maluchów :). Ale chciałabym mieć tak posprzątane :).
  Biorę udział w losowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 27. po obejrzeniu kolejnej odsłony mętolnięcia doszedłem do wniosku, e to guma wprost napisz narysuj sworzona do różnej maści urzędów, jeden sztach mętolnięcia i osiem godzin za biurkiem fru poszło... a i petent na tym skorzysta, bo zwykle oschła "Panienka z okienka, bdzie do rany przyłóż:)
  boiorę udziął w losowaniu
  to mówiłem ja
  Lipton_R

  OdpowiedzUsuń
 28. 1. Chcę wziąć udział w losowaniu.

  2. Typowo studencka impreza - wszyscy się bawią, nie ma kto sprzątać ;) Niestety, nawet kac nie uratuje nikogo przed obowiązkiem doprowadzenia mieszkania do ładu i składu. Reklama fajna, choć mogłaby być nieco krótsza. Para jest dla mnie zbyt mało przekonująca...Jednak i tak lubię te gumy :)

  Pozdrawiam,
  Agnieszka
  dang.21@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz