czwartek, 2 lutego 2012

redaktor wydania

Ten awanturny Zbójca (dobrze go nazywają!) siedzi pod wiatą i podrywa okoliczne kotki.  Co one w nim widzą, w tym obszarpanym futrze, długich, zakrzywionych pazurach, kwadratowym łbie? Gdyby nie te suche granulki, codziennie wysypywane przez nasz personel do miski, to na pewno żadna kotka by tam nie przyszła.  Te granulki to też nie cudo, ja się tego nie dotykam, ciekawe czym oni to popijają, woda zamarza po pięciu minutach a personel jej nie zmienia za często. Ja to sobie piję prosto z kranu, siadam na umywalce, wołam, a obsługa przybiega i puszcza strumyczek. Chyba, że akurat siedzę na podgrzewaczu zupy rybnej to wsadzę pyszczek i się napiję, choć ryby  są obrzydliwe, one sikają do wody! Ale jak taka ryba może iść na spacerek? Dobra, idę bo łóżko pościelone to już się mogę położyć, w dzień się śpi lepiej bo nie trzeba sprawdzać  co pół godziny czy personel żyje.

12 komentarzy:

 1. to ryby naprawdę sikają do wody? a myślałam zawsze, że to żart :D Klarko zostałaś zdegradowana do personelu jak się z tym godzisz :)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. personel to nawet ładniej brzmi niż baba z kucykiem;)

   Usuń
  2. O, nie każdego stać na taki personel :D

   Usuń
 2. SERIO, RYBA SIKA DO WODY? :)
  a co do kota na obrazku to, to raczej korektor jest :)
  Lipton_R

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe ,
  że kotom zawsze do rozrabiania lepiej noc odpowiada
  a w dzień wtedy śpią długo...
  Zupełnie odwrotnie niż personel :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. cudny text, czuć w nim fachowca♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się bardzo podoba taka forma, może Pan Redaktor częściej coś pazurkiem skrobnie? Oczywiście nie chcę w żaden sposób umniejszać tekstów Klarki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "co one w nim widzą,w tym obszarpanym futrze,...kwadratowym łbie" -może Serce,a poza tym Redaktorze-nad gustami się nie dyskutuje-taki jest świat paskudny-nie tylko koci:))maria I

  OdpowiedzUsuń
 7. moze jest jednak dobry w lozku..?

  OdpowiedzUsuń
 8. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz