To zapraszam na stary blog, takie rzeczy tam znalazłam, skąd ja miałam takie pomysły, nie pamiętam ale to chyba niemożliwe żebym była wiecznie na rauszu? Teraz to tylko jęczę i narzekam, co to się porobiło. Klik na link.
Oj przykro mi. Mam nadzieję że nowa praca pod tym względem nie będzie taka wyczerpująca. Ja dziś miałam nadzieję że pośpię choć do 8 a obudziłam się przed 6 i już nie mogłam usunąć, pech.
Ja myślę, że nie tylko piłaś, ale i coś zapaliłaś... :-)
OdpowiedzUsuńcałkiem możliwe :D
UsuńZauważ ilu komentatorów ostało się do dziś !?.
OdpowiedzUsuńtam był Onet, mało kto się podpisywał bo wstyd!
UsuńDzięki onetowi do Ciebie trafiłam, więc nie narzekam😊
UsuńCzemu Ty Klarko nie śpisz o tej porze w wolny dzień? A stary blog był i jest super bez względu na to co🍷🍾🍸 było inspiracją😜
OdpowiedzUsuńnad ranem wszystko mnie boli więc wolę wstać i się rozruszać
UsuńOj przykro mi. Mam nadzieję że nowa praca pod tym względem nie będzie taka wyczerpująca. Ja dziś miałam nadzieję że pośpię choć do 8 a obudziłam się przed 6 i już nie mogłam usunąć, pech.
Usuń♥️
OdpowiedzUsuń:)))
OdpowiedzUsuńZnamy to, znamy, ale z przyjemnością przeczytamy jeszcze raz!
OdpowiedzUsuńMarysia
Kochana
OdpowiedzUsuńBywałam ja na Twoim blogu regularnie:)
I na tym jestem i z przyjemnością czytam, o czym piszesz:)
Pozdrawiam milutko na udany weekend:)
Czuję, że wypada się odezwać. Piotrze Opolski, jestem i pozdrawiam serdecznie naszą kochaną Klarkę i Ciebie :)
OdpowiedzUsuńPamiętam tamte czasy. Wtedy wszyscy byliśmy jacyś inni...
OdpowiedzUsuńDzień dobry Klarko,
OdpowiedzUsuńja tam nadal uwielbiam Cię czytać, i dla mnie zawsze jesteś osobą podnoszącą na duchu :)
Pozdrawiam
Każdy ma jakiegoś bzika;-)
OdpowiedzUsuń