życia nie da się edytować, zmieniać mogą się jedynie wspomnienia
A z jakiej przeglądarki korzystasz? Ja miałem taki problem z IE - też nie mogłem nic wstawić. Ale na Chromie się dało. Spróbuj skorzystać z innego programu.
dzięki, cały czas mam chrome, teraz dopiero sprawdziłam jaką mam szybkość internetu i wszystko jasne
Aaaaa U mnie też Internet się zużywa za szybko...
Czasami wystarczy odświeżyć stronę...ale czytam, że znów jakieś zmiany mają być na blogerze, aż strach!
Aż się boję wnikać
A szkoda, bo lubię czytać Twoje przemyślenia.
Ja zupełnie nie ogarniam blogera i już nawet przestałam się starać. Na wszelki wypadek trzymam się starych ustawień. To idę szukać Cię na fejsie.
zobacz ramkę z boku <--
Jak na fb, a nie fb'ukowi co ?
Czasem tak jest, że coś na blogu mam nie tak.
Twój komentarz
A z jakiej przeglądarki korzystasz? Ja miałem taki problem z IE - też nie mogłem nic wstawić. Ale na Chromie się dało. Spróbuj skorzystać z innego programu.
OdpowiedzUsuńdzięki, cały czas mam chrome, teraz dopiero sprawdziłam jaką mam szybkość internetu i wszystko jasne
UsuńAaaaa
UsuńU mnie też Internet się zużywa za szybko...
Czasami wystarczy odświeżyć stronę...ale czytam, że znów jakieś zmiany mają być na blogerze, aż strach!
OdpowiedzUsuńAż się boję wnikać
UsuńA szkoda, bo lubię czytać Twoje przemyślenia.
OdpowiedzUsuńJa zupełnie nie ogarniam blogera i już nawet przestałam się starać. Na wszelki wypadek trzymam się starych ustawień. To idę szukać Cię na fejsie.
OdpowiedzUsuńzobacz ramkę z boku <--
UsuńJak na fb, a nie fb'ukowi co ?
OdpowiedzUsuńCzasem tak jest, że coś na blogu mam nie tak.
OdpowiedzUsuń