wtorek, 5 czerwca 2018

musiałam

Wyłączyć komentowanie przez anonimy bo mam jakiś najazd spamera. Blogger chyba coś pozmieniał bo od jakiegoś czasu nie przysyła mi powiadomień kiedy ktoś doda komentarz i jest to bardzo kłopotliwe. Do tej pory wszystkie komentarze czytałam z poziomu poczty i nie musiałam wchodzić na blog.
Czekam na pana naprawiacza kuchenek, mam nadzieję, że naprawi i nie zedrze miliona monet. Wiem, zaraz mi ktoś napisze, że teraz się nie naprawia tylko kupuje nowe. Piekarnik działa bez zarzutu i zepsuł się tylko jeden palnik więc nie zamierzam jej wyrzucać.
Winda się w pracy psuje, robi pyk pyk pyk, bełkocze jak pijana zamiast grzecznie się odzywać, czasem świeci na czerwono i nie zatrzymuje się na parterze tylko jedzie do piwnicy a tam wiadomo, morderca albo coś, ale zawsze to dodatkowa adrenalina - zostaję sama w całym budynku i jeśli któregoś dnia dowiecie się, że jakaś baba zeszła na zawał zatrzasnąwszy się na amen w windzie to będę to ja.
Dziś mamy wywiadówki i powiem Wam, że lubię te korowody wystrojonych mam, to stukanie obcasów na schodach, te wielogodzinne narady co kupujemy pani na koniec roku i po ile się składamy. 
Kiedy pan od muzyki zarządził wczoraj w siódmej klasie śpiewanie piosenki "wakacje, znów będą wakacje" to cała szkoła nuciła to samo na przerwach, i nawet Groźna Woźna, która panicznie boi się jęczącej windy, śpiewała - na pewno mam rację,w wakacje tu roboty będzie  huk!
Kto jeszcze nie zna Groźnej Woźnej, tego zapraszam na fan page Dziś też Cię kocham.
PS. Pan Naprawiacz orzekł, że kuchenka nie nadaje się do naprawy.

16 komentarzy:

 1. Może Groźna woźna odetchnie trochę w wakacje? Da sobie ciut luzu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Powaliło bloggera, bo mi za to powiadomienia przysyła podwójnie. Dobrze że mam mało, bo bym się nie odkopała 😂😂😂

  OdpowiedzUsuń
 3. Och , Klarko!U mnie też spamu masa!I też nie mam powiadomień na poczcie, ale okazuje się, że my wszyscy blogerzy ich nie mamy. Od czasu pojawienia się RODO powiadomienia zniknęły. Można sobie z tym poradzic co do bieżacych postów i zaznaczyc pod miejscem na wpisywanie komentarzy to okienko,od powiadomień. Wtedy znowu na pocztę przychodzą powiadomienai o komentarzach, ale tylko spod zaznaczonego posta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłam, faktycznie, komentarze po 25 mają nie wchodzą na maila... Super :/

   Usuń
 4. Klarko, wakacje, to naprawdę trudny okres w życiu Groźnych Woźnych. Remonty, czyszczenie wszystkiego, co się da i co się nie da.Pamiętaj o swoim kręgosłupie, bo naprawdę łatwo wtedy o pogorszenie stanu zdrowia, wiem co piszę.
  A tak nawiasem- czy wiesz, że Twój pracodawca nie powinien dopuścić do sytuacji, że sama zostajesz w pustej szkole? Nie daj Boże zasłabnięcia,kto Ci udzieli pomocy? A zamykanie "interesu" w pojedynkę tez do bezpiecznych nie należy - można po głowie dostać od jakiego oprycha. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, że wakacje to generalne sprzątanie a w sierpniu mycie okien,
   a to zostawanie w pojedynkę - teraz jest o 20 jasno ale co będzie w listopadzie, aaaaaaa!

   Usuń
 5. blogowy świat ma swoje dziwne prawa
  zaskakują i trole i blogerzy i komentatorzy wszelcy

  OdpowiedzUsuń
 6. Znajdź innego naprawiacza, bo szkoda nowej dla zepsutego palnika.
  Bierz siekierę do torebki, a co.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tak zylam dwa lata z zepsutym palnikiem, az sie zepsul drugi i wymienilam calosc, bo naprawa kosztuje wiecej niz to cale g...o warte.
  POwiadomien tez nie dostaje, cholerny blogger.

  OdpowiedzUsuń
 8. Klarko Ty to się masz z tymi komentatorami. Czy dobrze kojarzę, że na Onecie też Cię ktoś nękał? Trzymaj się dzielnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też radzę zasięgnąć opinii innego fachowca, może trzeba było trochę popracować i mu się nie chciało. Kuchennego powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jedrn palnik i kuchenka out?
  OMG
  Mam wrazenie, ze teraz juz produkuje sie nie patrzac na gwarancje tylko do pierwszego popsucia :(

  OdpowiedzUsuń
 11. To tylko spam jest na wielu blogach jakiś atak

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiem, ile ma Twoja kuchenka, ale mój piekarnik niecałe cztery lata i już jest do d..y. Pan serwisant orzekł, że taka jego fabryczna uroda i nic nie da się z tym zrobić. :-(((((

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz