poniedziałek, 19 grudnia 2011

świąteczne mentolnięcie


Przedstawiam Wam kolejny film reklamujący gumę do żucia "Airwaves". Twórcy spotu nawiązali do miejsca, z którym prawie każdy z nas się utożsamia. Jeszcze tyle spraw trzeba załatwić, kupić, zrobić, a na poczcie taka kolejka, skąd to znamy? Okienka, w okienkach wywieszki "zaraz wracam" albo "nieczynne" a w tym czynnym pani pracująca tak wolno, że nie wiadomo, czy nie śpi. Chłopak - jaki grzeczny - wytarł buty, wszedł, chcąc wysłać paczkę. Uśmiech zamarł na jego twarzy bo poczuł, że nie ma sił, straci dużo cennych  minut a może i godzin. Nic na to nie poradzi, sami wiecie jak jest, trzeba czekać, trudno. Wyciąga z kieszeni gumę do żucia, czas się odświeżyć. Paczka gumy przechodzi z rąk do rąk bo to ten czas, ludzie się dzielą, uśmiechają się do siebie i wszystko nabiera tempa. Oj, jak ja bym chciała zobaczyć takie uśmiechnięte panie na poczcie, oj, marzenie.
Ale to nie wszystko, na końcu filmu jest niespodzianka, można wysłać swoim znajomym paczkę świąteczną bo na paczce z filmu mogą się znaleźć życzenia. Zaraz to wypróbuję;) Mam w skrzynce milion Waszych adresów więc skorzystam!

artykuł sponsorowany

2 komentarze:

 1. podoba mi się ten szypko mówiący koleś:), w telewizorze leci tego okrojona wersja
  to pisałem ja
  Lipton_R

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć etatowy przymilaczu do pań z okienka.
  Mają coś nie tak z kierownicami , bo pracują ciężko o czym mimo notorycznych zawrotów (chadzałam tam w stanie odmiennym) miałam okazje się przekonać. (JR -GP)

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz