sobota, 15 stycznia 2011

pupil tygodnia

Ireneusz się wkurzył!

10 komentarzy:

 1. Cóż za CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ktos mi moze wytlumaczyc, dlaczego koty tak bardzo lubia siedziec w umywalkach? Przeciez tam moze poleciec WODA?... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. anonimowy koty lubią wodę, lubią się bawić malutkim strumieniem wody, grzebać w wodzie łapkami, pić prosto z kranu i niestety, lubią też sikać do odpływu!

  OdpowiedzUsuń
 4. buahahahaha no piękne zdjęcie :D Od mej babci kot przyłaził do łazienki patrzył na kran nad umywalką aż ktoś w końcu odkręcał lekko wodę, kot sie napoił i zeskakiwał z wanny i szedł dalej hasać po polu :)

  /jeanette

  OdpowiedzUsuń
 5. miało być na kran nad wanną, ech jakaś zakręcona jestem

  /jeanette

  OdpowiedzUsuń
 6. :-D ojej! Śliczny Kocurek! ps. oglądałam zdjecia w galerii i....to drugie zdjęcie tego Kocurka też jest the best!!! Pozdrawiam serdecznie. ps. Klarko, moje nie sikają do odpływu, ale w doniczkę im się zdarza. Chyba nie lubią kwiatka, bo tylko jego od czasu do czasu "podlewają" a najlepsze, że jeszcze zasypują w tej doniczce! Piach mam w całym domu, jak po burzy piaskowej!

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, Ireneusz jest moim kotem;)tzn. ja jestem jego, bo to on sobie mnie wybrał /był porzuconym, chorym kotem/. Cieszę się, że został pupilem tygodnia. W rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ewo, dziękuję za zdjęcie, jest rzeczywiście fantastyczny:))

  OdpowiedzUsuń
 9. O rzesz ale wielki gad:D cudne kociątko i widać ze z charakterem.

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz